Aktywacja zasobów przy użyciu kodów
Jak aktywować zasoby przy użyciu kodów?

Krok 1.
Aby móc skorzystać z kodów aktywujących wykupione zasoby, należy założyć konto na portalu Nauczyciel.pl. Informacje na ten temat znajdziesz tutaj.

Krok 2.
Masz już swoje konto? Doskonale, pora dołączyć do szkoły!. Strona, dzięki której będzie to możliwe, otwiera się po kliknięciu w link aktywujący konto na portalu. Kliknij w "Dołącz do szkoły" i postępuj zgodnie ze wskazówkami.Jeśli z jakichś powodów nie udało Ci się dołączyć do szkoły tuż po aktywacji konta, to przy kolejnym logowaniu na nasz portal kliknij link "Dołącz do szkoły", umieszczony w prawym górnym rogu i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Uwaga! Jeśli nie należysz bądź nie chcesz dołączyć do szkoły, wybierz powyższy link, zaznacz odpowiednią opcję, a następnie wybierz "brak szkoły".


Teraz możesz aktywować dostęp do wykupionych zasobów.

Krok 3.
Z głównego menu wybierz zakładkę "Moje kody", a potem "Wpisz kod".Krok 4.
Gdy otworzy Ci się panel do wpisania kodu, wpisz otrzymany kod i zaakceptuj go, klikając przycisk "Potwierdź".Dostęp do zasobów został aktywowany! Dowiesz się o tym z odpowiedniego komunikatu.

Możesz teraz powrócić do strony głównej i rozpocząć pracę z wykupionymi zasobami.
Znajdź nas na Facebooku
Zobacz nasze inne serwisy: kosmikus.pl - przyjazna nauka dla najmłodszych.
Odwiedź klasowka.onet.pl - pomoc w sprawdzianach, wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.

Reminder notice for Free Content Creator access point

Notice

Before posting any material, please insure that you have thoroughly reviewed the Terms of Use, Privacy Policy and Children’s Information Privacy Policy and are completely familiar with the rules and obligations for submissions to yTeach Services. For ease of reference, links to each of these documents is provided below.


Terms of Use
Privacy Policy
Children’s Information Privacy Policy